izmir havalandırma

 

 

İletişim için: (0545) 610 11 93

Hakkımızda

İzmir ilinde bulunan Ege Sığınak havalandırma firmamız satış ve üretimde onbeş yılı aşkın süredir edinilen tecrübenin yanı sıra , yeni fikir ve enerjilerin kullanılması, kaliteli ürünleri, müşterilerin beklentilerine olumlu şekilde verdiği hizmeti ile uzun yıllardan beri sektöründe öncü bir konumda olmaya devam etmektedir.

Uluslar arası standartlarda ve çağdaş teknolojileri kendine adapte ederek üretim yapan Ege Sığınak Havalandırma, ayrıca üretimin yanı sıra en doğru ürünü en doğru çözüm ile bir araya getirerek, müşteri odaklı pazarlama hizmeti de vermektedir. Satış öncesinde gösterdiği özeni satış sonrasında da gösteren firmamız, her zaman müşterisinin yanında yer almıştır.

Havalandırma kanalı firmamız, sığınak havalandırma, havalandırma kanalı, hücreli aspiratör, yuvarlak havalandırma kanalı, ısıtma soğutma havalandırma, mekanik havalandırma tesisatları, sulu baca, hücreli sulu baca filtre sistemleri, havalandırma kanalı imalatı, filexible hava kanalı, toplayıcı menfez, dağıtıcı menfez, lineer menfez, kapı transfer menfezleri, kare petek menfezleri, yuvarlak kanal menfezleri faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Uzman ekibi ve pratik çözümleri ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sektöründeki rekabette kendini ve müşterilerini en öne taşımaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini kuruluşundan bu yana temel ilke olarak belirlemiş ve bu yönde ilerlemektedir. Ürün kapasitesini sürekli arttırarak müşterilerinin ihtiyaçlarını kısa sürede gidermektedir. Bütün ürünlerinin üretimini ve montajını yaparak sizlere pratik ve hızlı çözümler sunmak için çalışmaktadır. Kısa sürede beklentilerinizi karşılama gücüne sahip olan firmamız müşteri istekleri doğrultusunda güvenilir ve kaliteli hizmetler vermektedir.