izmir havalandırma

 

 

İletişim için: (0545) 610 11 93

İzmir Havalandırma

İzmir havalandırma firmaları arasında kısa sürede öncü havalandırma firması olan Ege Sığınak Havalandırma, sığınak havalandırma, prizmatik havalandırma, spiro havalandırma, havalandırma cihazları, menfezler, ısıtma ve soğutma cihazları, aspiratör üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir.

Bizimle ayrıca www.egesiginak.com ve www.siginakhavalandirma.net adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Havalandırma Tesisatı

Günümüz de havalandırma sistemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Buna en büyük etken havanın kirlenmesinin hızlanışı ve insanların daha elverişli ortamlarda çalışmak istemeleridir. Çalışma alanlarında verimli işler çıkması o alanın ne kadar konforlu olduğuna da bağlıdır. Konforlu bir çalışma alanı oluşturmak, sadece profesyonelce hazırlanmış bir havalandırma tesisatı ile yapılabilir.

Havalandırma Fanı

Havalandırma sistemlerinde hava giriş çıkışını fanlar sağlamaktadır. Elektronik motorlarla çalışan havalandırma fanları, hava sistemleri üzerinde zarar görmeye en açık elemandır. Bu sebepten dolayı hava sistemlerinde bulunan havalandırma fanlarının dayanıklı ve uzun ömürlü olması için bakımları yapılmalı ve daha dikkatli şekilde kullanılmalıdır. Kullandığımız havanın gün geçtikçe daha da kirlenmesi insan sağlığı tehdit etmektedir. Bunun için yaşadığımız mekanların havalandırılması şarttır.

Havalandırma Sistemleri

Kapalı mekanlarda özellikle çalışma alanlarında kullanılan kimyasal maddelerin sağlık yönünden tehlikeler yaratması nedeniyle havalandırma sistemlerinin hem işverenler hem de çalışanlar için önemi çok fazladır.

İzmir havalandırma kanalı firmamız, sığınak havalandırma, havalandırma kanalı, hücreli aspiratör, yuvarlak havalandırma kanalı, ısıtma soğutma havalandırma, mekanik havalandırma tesisatları, sulu baca, hücreli sulu baca filtre sistemleri, havalandırma kanalı imalatı, filexible hava kanalı, toplayıcı menfez, dağıtıcı menfez, lineer menfez, kapı transfer menfezleri, kare petek menfezleri, yuvarlak kanal menfezleri üretimlerini ve montajlarını gerçekleştirmektedir.

Tecrübeli personelimiz mekanlarınızı inceleyerek sizler için en uygun havalandırma kanalı çeşidini belirler. Firmamız ise sektöründe göstermiş olduğu üstün hizmet anlayışı ile sizlere günümüzün en ekonomik ürünlerini sunar.

Mekanların Havalandırılması

İçeride bulunan kötü havayı bu iş için özel tasarlanmış makineler yardımıyla dışarıda ki temiz hava ile değiştirme işlemine havalandırma denir. Ortamda bulunan kirli havayı temiz hava ile değiştirme işlemini sağlıklı bir şekilde yapabilmek ancak iyi bir havalandırma sistemi ile mümkündür. Kapalı alanlarda çalışılan madde ne olursa olsun insan sağlığını tehlikeye atması ve personelin çalışma performansını yükseltmesi nedenleriyle kesinlikle havalandırılmalıdır. Havalandırma sistemleri toz, gaz, buhar ve dumana karşı etkili bir çözümdür.

Bir çok farklı şekilde havalandırma işlemi gerçekleştirilebilir. Alüminyum hava kanalı sistemi, hazır flanşlı havalandırma kanalı, spiro yuvarlak hava..

Devamını oku...